Chceš také zázrak na počkání?
Chceš také zázrak na počkání? Nebo raději hned?

Dnešní doba je často příliš uspěchaná

Chceme všechno hned a pokud možno s co nejmenším úsilím. Jakmile toto nedostaneme, odsoudíme způsob jako nefunkční. 

Reiki tradice ale taková není. Je postavena na pilířích sebepoznávání a každodenní práce na sobě. Reiki není kouzelná hůlka, kterou jednou zamávám a rázem je vše krásné, rázem jsem dokonale zdravá a šťastná. S pomocí Reiki jde ale vše rychleji, plynule a výsledky jsou více udržitelné.

zázraky na počkání

Tato energie pracuje na mnoha úrovních a jde do hloubky. Umí přepisovat vzorce, umí léčit příčiny. Ale opravdu to nefunguje tak, že za 60 minut terapie je člověk celý nový a nemusí dále pracovat. Proto je velice doporučováno na poprvé absolvovat 3 setkání po 60 minutách v krátkém časovém intervalu. Aby se zanesené dráhy pročistily a samouzdravující procesy se mohly naplno rozběhnout. Nadále jsou dobré udržovací setkání, ideálně alespoň 1x měsíčně.

Ale ani to nestačí. Tady je totiž stále přítomno přenášení odpovědnosti na druhého. Pokud chci opravdu změnu, pokud se chci uzdravit, pokud se chci cítit lépe, pokud mi současná situace nevyhovuje…. je nutné vzít zodpovědnost do svých vlastních rukou, je třeba skutečně změnit nějaké své návyky, je nutné opravdu chtít a rozhodnout se. S Reiki jde toto vše mnohem snáze, rychleji, lépe. Dokáže pomoci a provést, pouze do té míry, na jakou je člověk připraven, jen tam kam to sám dovolí. Ano, pak jsou možné i “zázraky”, ale jde o celkovou změnu nastavení.

zázraky na počkání

Kážu vodu piji víno?

Disciplína a “práce na sobě” se očekává i ode mě. Abych já mohla poskytovat Reiki ošetření musím pracovat hlavně sama na sobě, čistit tělo, mysl, pouštět nefukční…. Sama sobě Reiki věnuji každý den minimálně 30 minut. A co se týče této činnosti, nedělám to z musu, ale protože mi to dává hluboký smysl, vidím výsledky, protože jsem se rozhodla, protože chci.

Pokud se chcete i vy vydat na cestu, tak tudy:

Další
články