Reiki

Reiki

Energie Reiki působí blahodárně na duši, ducha i tělo, pomáhá čistit organismus a aktivuje jeho samouzdravovací schopnosti. Rozpouští energetické bloky. Dodává energii orgánům a tím umožňuje jejich správné fungování. Cílí na samotnou příčinu problémů. 

Dopřejte si energetickou masáž, dobijte si baterky, dodejte tělu vitalitu, osvěžte ducha a užívejte si znovu radost ze života.

Co je to Reiki?

Slovo Reiki se skládá ze dvou japonských slov Rei a Ki. Rei znamená univerzální, všepronikající, nebo také déšť, voda, tedy tekutina nutná pro život. Ki je pak energie, duch.

S touto univerzální životní energií pracovali lidé už tisíce let před naším letopočtem. Způsob, jakým s ní pracuji já, znovuobjevil Mikao Usui v 19. století. Jde o tradiční systém Usui Shiki Ryoho Reiki.

Co se při Reiki terapii děje?

Energie je soustřeďována a vedena skrz ruce praktikujícího k ošetření sebe nebo ostatních.

Já jsem tedy jen jejím prostředníkem – kanálem. Přikládám ruce na jednotlivá, pevně určená místa na těle, ale množství a kvalitu Reiki nijak neovlivňuji. Energie sama ví, kde je jí nejvíce třeba. 

Nejsem léčitel, jsem jen vodič energie, tělo si ji samo bere. Více o mojí Reiki cestě se můžete dočíst v sekci O mně.

Je Reiki masáž pro mě?

Alena Bartošíková Reiki

Jak ošetření probíhá

Během přijímání energie ležíte oblečeni (přikryti) na masážním stole a já vám přikládám ruce na různá místa dle postupu, který stanovil Dr. Chujiro Hayashi, žák Mikaa Usuiho. Vaší úkolem je jen uvolněně ležet a relaxovat, když se tělo uvolní, energie může proudit. Ošetření je velmi příjemné, většina lidí se diví, že čas tak rychle uběhl, a chtěli by ještě.

Pokud jste na této terapii ještě nikdy nebyli, je vhodné dostat celkové ošetření 4x za sebou v co nejkratších intervalech (s rozestupem 1–7 dnů), opravdu moc tuto radu mistrů doporučuji, dlouholeté nánosy potřebují delší čas, tělo je připraveno na důkladnější čištění až při druhém – třetím ošetření a teprve pak se může naplno rozběhnout samouzdravovací proces. 

Celkové ošetření trvá 60 minut, rezervujte si ale přibližně 80 minut, abychom měli čas si popovídat, naladit se… 

Cena Reiki ošetření je 1500 Kč 

Pro třetí a čtvrté ošetření v průběhu jednoho měsíce můžeme domluvit motivační slevu, ale děláte to pro sebe.

Pro mě to není ale kamarádka by měla radost

Reiki nenahrazuje lékařskou péči, je však jejím skvělým doplňkem. V den, kdy si dopřejete Reiki, nepijte žádný alkohol a zvyšte příjem vody. Pomůžete čistícímu procesu.

Objednejte se

Napište časové preference, pokusím se vyjít vstříc. Jednou měsíčně uvolňuji pro klienty i sobotu.

Reiki ošetření v Praze
80 minut
1500 Kč

Váš e-mail bude použit pouze pro zpracování dotazu.