Alena Bartošíková - Regenerační masáž

Regenerační masáž

Klasická regenerační masáž je léty prověřený prostředek k navození klidu, uvolnění, obnovení sil a relaxaci. Zapomeňte na každodenní starosti, dovolte si vypnout a nechte se opečovat. Ke každému přistupuji individuálně, někdy je třeba jemnost, jindy tlak.

Jaká je regenerační masáž ode mě

Umění masáže jsem si úplně zamilovala. Lidský dotek má ohromnou sílu sám o sobě, a pokud je to dotek vědomý, síla se násobí. 

Regenerační masáž není jen o prohnětení, povolení svalů a zatuhlin. Pro mě je důležitý celek, celá vaše osobnost, nejen svaly. Vždy máte mou plnou pozornost. Ke každému přistupuji individuálně, podle jeho aktuálních preferencí a potřeb. Někdo potřebuje jen hýčkat, dosytit, dopřát svému tělu něžnou a laskavou péči. Chce relaxovat, zcela vypnout a jen být. Jiný potřebuje větší tlak, rozmasírování a uvolnění zatuhlin.

Jsem šťastná, když vidím, že mohu pomoci k uvolnění a celkové relaxaci. Mým přáním a cílem je, abyste z masáže odcházeli občerstveni na duchu, těle i duši. Abyste se cítili osvěžení a uvolnění. Abyste mohli zářit.

 

Alena Bartošíková Regenerační masáž

Co vše můžu namasírovat

Masáž zad, spojená s masáží šíje. To je nejoblíbenější kombinace. Na záda si pořádně sami nedosáhneme a šíji máme od věčného koukání do počítačů a telefonů zatuhlou všichni. 

Masáž dolních končetin je velmi oblíbená u sportovců, kteří cítí, že svaly je po výkonu nutné uvolnit. Je ale velmi přínosná pro všechny, kteří na nohou hodně stojí – pro ty, kteří jsou doslova celé dny na nohou. Při masáži se věnuji nohám od prstů až po hyždě.

Na masáž horních končetin, která zahrnuje péči od prstů až po rameno, se často zapomíná, a přitom ruce nám tolik dávají! Potřebujeme je všichni, často je bereme jako samozřejmost, a tak málo se jim věnujeme. Pro všechny, kteří používají počítač, pracují s myší, pro všechny, kteří se věnují sportům zatěžujícím svaly na rukou. 

Masáž hrudníku není tolik vyhledávaná, a je to škoda. Většina z nás se hrbí a v důsledku toho jsou prsní svaly zkrácené a bolavé. Je prospěšné dopřát jim masáž. 

Masáž břicha je příjemná a jemná technika, která dopomůže k celkovému uvolnění organismu.

Neposkytuji žádný druh erotické masáže.

Přesnou kombinaci a podobu masáže nejdraději sestavuji společně s vámi na základě osobního rozhovoru a vašich aktuálních potřeb v den masáže.

Potřebuji regenerační masáž?

Jaké jsou kontraindikace?

Jak masáž probíhá

Nejdříve si společně v klidu sedneme, nabídnu vám bylinný čaj či vodu. Ujasníme si, jaká jsou vaše očekávání, přání a potřeby.

K masáži používám výhradně čisté přírodní oleje v té nejvyšší kvalitě.

Ráda do oleje přidávám 100% éterické oleje či jejich směsi. Nejvíce se mi osvědčilo, když si vyberete z nabídky intuitivně. Ale můžeme se domluvit jakkoliv jinak. 

Délka masáže se odvíjí od vašich preferencí a od výběru částí těla, které si chcete nechat namasírovat.

30 minut 650 Kč

60 minut 1300 Kč

90 minut 1800 Kč

120 minut 2500 

Regenrační masáž lze kombinovat s Indickou masáží hlavy (úžasná je například kombinace masáže zad s masáží hlavy – celem 60 nebo masáž zad, dolních končetin a hlavy 90 minut, pokud chcete celotělovou masáž, tak doporučuji 120 minut, za 90 minut úplně vše nestihnu) i s Reiki. Takto pracuji nejdraději. Nejlepší je, když se domluvíme osobně před masáží, jaké máte aktuální potřeby a přání. Stačí tedy, když si rezervujete čas a na konkrétní náplni se domluvíme.

Co říkají o mých masážích

Objednejte se

Napište časové preference, pokusím se vyjít vstříc. Jednou měsíčně uvolňuji pro klienty i sobotu.

Regenerační masáž v Praze 9 Běchovicích
30 minut 650 Kč
60 minut 1300 Kč
90 minut 1800 Kč
120 minut 2500 Kč

Pokud si nejste jisti, stačí, když si zarezervujete čas, na všem ostatním se můžeme domluvit osobně.

Váš email bude použit pouze pro zpracování dotazu.