Uvolnění
O uvolnění

Uvolnění

Uvolnění je z mého pohledunaprosto zásadní prožitek pro spokojený život a nutnost pro zdravé tělo.

Kde je tlak a napětí tam nemůže proudit energie. Vznikají tam blokády a překážky, které nám pak mohou přerůst přes hlavu prostřednictvím nemoci, vyčerpání, únavy, vzteku, smutku…. Čím déle si toto způsobujeme, tím bývají následky horší.

Když se tělo uvolní, nastartují se v něm automaticky samouzdravující procesy. Když se mysl uvolní přichází nové nápady a myšlenky.✨ Rozplyňte se v uvolnění a nechte se unášet na vlně lehkosti a bytí.

uvolnění

Buďte k sobě laskaví

Vím, někdy je těžké se uvolnit. Pořád jsme ve stresu, pod tlakem, doba se zrychluje, my se zrychlujeme. Když večer konečně ulehneme, tak buď usínáme okamžitě, nebo naopak usnout nemůžeme. Mysl se ne a ne uklidnit. Díky Bohu za dar spánku a uvolnění, které si můžeme dopřát alespoň během něj (i zde to není tak, o tom třeba jindy).

Nesuďte se za to, když uvolnění nejde, tím si vytváříte jen další tlak. Buďte k sobě laskaví, hledejte v radosti způsoby, ve kterých je vám dobře, je jich spoustu. Řekněte si o pomoc.

Jak vám můžu pomoci já

Já mohu k uvolnění dopomoci energií Reiki. Vstávám s radostí každý den v pět ráno, abych si dopřála Reiki sama pro sebe. Je mi v tom blaze a brzkého vstávání ani trochu nelituji. Z osobního prožitku mohu tedy vřele doporučit, zkuste to také. Nechte se opečovat pomocí Reiki energie.

Pokud je pro Vás Reiki příliš neuchopitelné, jsou i jiné způsoby, taková masáž hlavy dokáže katapultovat do pocitu blaha velkou rychlostí.

Další
články